مدل ماتو زمستانی زنانه  و دخترانه 2019

مدل مانتو اسپرت و مجلسی زمستانی

پارچه مناسب برای فرم های مختلف بدن هم متفاوت است. بهترین توصیه این است که از یک طراح لباس و یا خیاط در مورد مدل و نوع پارچه سوال کنید.

شیک‌ترین مدلهای مانتو زمستانه مجلسی

مدل مانتوی گرم ببرای روزهای سرد زمستان

بهترین مدل مانتو بای خانم ها ریز جثه با قد کوتاه : این افراد نباید به سرغ مانتوهای با دامن خیلی گشاد و کلور بروند. اگر می خواهید قد بلندتر دیده شوید، بهتر است مانتوی بلند نپوشید.باید مانتویی را انتخاب کنید که کاملا فیت بدن شما باشد. بهترین قد مانتو برای شما تا روی زانو می باشد. مانتو پر طرح و نقش را نباید انتخاب کنید. مانتوهایی را راه های عمودی باریک شما را بلند قد نشان می دهند.

ببینید : مدل پالتو زمستانی

مدل مانتو زمستانی برای خانم های قد کوتاه و قد بلند

مدل مانتو زمستانی برای خانم های شیک پوش

بهترین مدل مانتو برای زنان قد بلند :  اگر خیلی بلند قد هستید مانتوهایی کـه از بالا تا پایین تنگ هستند را نپوشید، چون شـما را قد بلندتر نشان میدهد. برای این کـه قد شـما متناسب‌تر دیده شود، مانتو شلوار و کفش‌تان را هم‌ رنگ نپوشید. مانتو های خیلی کوتاه هم نپوشید چون پاهای شـما را بلندتر نشان می دهد. در انتخاب مدل مانتو مجلسی سراغ مانتوهای زنانه کمردار تنگ بروید.

مدل مانتوی زمستانی برای زنان خوش سلیقه

انواع مدل مانتوی زمستانی با طرح های جدید

بهرتین مدل مانتو برای خانم های چاق و سایز بزرگ : مانتویی که حتی یک سایز برای شما کوچک است را انخاب نکنید. مانتو نباید در بدن شما تحت فشار باشد. انتخاب مدل برش و دوخت برای خانم های درشت اندام خیلی مهم است و این کمک می کند تا خوش قواره به نظر برسید. مانتو کشی و استرج و کمر کشی را انتخاب نکنید.

مدل مانتو ضخیم و گرم برای فصول سرد

مدل مانتو زمستانه اسپرت

اگر چاق هستید در مانتوی شما نباید خطوط افقی باشد زیرا شما را پهن نشان می دهندو مانتوهایی که جیب بغل رو دارد را انتخاب نکنید. مانتوی خیلی کوتاه مناسب نیست. مدل مانتوهایی که شکاف پهلو و جانبی دارند برای شما مناسب هستند زیرا هم بسیار شیک هستند و هنگام حرکت به شما کمک می کنند.

مدل مانتو زمستانی اسپرت دخترانه

مدل مانتو زمستانی بلند زنانه و دخترانه

اگر ساز سینه های شما و سینه شما بزرگ است و نمی خواهید جلب توجه کنید باید این نکات را به یاد داشته باشید : مانتوی بالاتنه گشاد به تن کنید. مانتوهایی که در دو طرفشان دکه دارند، سایز دور سینه را بزرگ نشان می دهندو مانتوهایی که در قسمت بالا جیب دارند را به تن نکنید.

مدل مانتو زمستانی 98

مدل مانتو زمستانی ایرانی 2019